Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Po odehrání jubilejního 100.ligového zápasu jsem se na dlouhou dobu odmlčel a je nejvyšší čas opět něco napsat.

Vzhledem k delšímu časovému odstupu bude mé hodnocení stručnější.

Ve 2.kole jsme přivítali doma soupeře z Poličky. Šlo o velice pikantní utkání, neboť v minulé sezóně obě družstva spolupracovala a celá pětice hráčů se potkávala za šachovnicí celou minulou sezónu. Utkání skončilo výhrou domácích v poměru 4:2 při dvou remízách, takže celkové skóre bylo 5:3. O domácí body se zasloužili Sabol Marian, Němec Pavel, Kosek Jiří a Ptáček Luboš. Za hosty korigovali Petr Červený a Ondra Švanda. Remízou skončily partie Horáček Michal - Kastner Oldřich a Ptáček Luboš - Komárková Magda. Po tomto kole máme plný počet bodů a samozřejmě se dělíme o první místo v tabulce.

Ve 3.kole jsme absolvovali náš nejdelší "zájezd" v této sezóně - čekala nás cesta do daleké Třebíče, kde jsme se ve známém hotelu ATOM utkali s celkem Dalešic. V tomto utkání jsme tahali spíše za kratší konec provazu, i když na druhou stranu měl Pavel Němec na šachovnici skorovýhru. Celkově to byl zápas opět bohatý na rezultativní partie a po dvou remízách Jirky Koska a Jirky Doseděla celé body na naše konto připsali Marian Sabol, Michal Horáček a Marek Kosek. Takže jsme utrpěli první ztrátu a v tabulce klesáme na 3.místo.

Ve 4.kole nás čeká derby z největších. Hrajeme s Ústím a kupodivu ne doma, ale v jejich nové hrací místnosti na Louži. Krásná místnost, spousta známých, souběžně hrané utkání KPII a milá obsluha - co více si přát? Samozřejmě vítězství! A po tuhém dlouhotrvajícím boji se nám skutečně daří zvítězit poměrem 4:1 při třech remízách (takže 5,5:2,5). Všechny tři remízy (Martin Šmajzr - Tomáš Trhal, Marian Sabol - Lukáš Karásek a Martin Pečinka - Marek Kosek) byly ale velice bojovné a všechny byly podepsány až po 50.tahu, poslední trvala pak ještě mnohem déle! Domácí dostal do vedení Vlastimil Hrobař, ale v té době se již dalo tušit, že půjde o Pyrrhovo vítězství. Utkání jsme otočili 4 výhrami v řadě a zasloužili se o ně Pavel Němec, Jiří Kosek, Jiří Doseděl a Luboš Ptáček. Po 4.kole se tak opět dostáváme na dělené 1.místo a díky lepšímu skóre jsme dokonce v tabulce úplně nejvýše.

 Tento článek již dopsán nikdy nebude! :)

 

Přidat komentář


Právě přítomno: 105 hostů a žádný člen

  • Komentáře

    Důležitá informace! Pro možnost psaní komentářů je nutná registrace!

  • Rozlos 2.ligy D 2014/15

    Rozlosování druhé ligy do nadcházející sezóny 2014/15: KoloDatumDružstvoVýsledek 1. 02.11.2014 ŠK 1921...

  • Výsledky sezóny 2013/14

    A družstvo skončilo na 6.místě ve 2.lize D. Zachráněno bylo již řadu kol před koncem. Podrobné...