Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V neděli 9. listopadu jsme ve Sportcentru přivítali první hosty letošní sezóny, kteří přijeli z nedalekého Lanškrouna.  Nenastoupili jsme v nejsilnější sestavě. Postrádali jsme prvního, šestého a sedmého nasazeného. Náš soupeř však k zápasu přistoupil seriózně a přijel téměř v základní sestavě.

 

O půl jedenácté jsme zahájili druhé kolo. Hned po půl hodině skončila první partie. Na osmé šachovnici Ptáček Miloslav remizoval s o malinko silnějším soupeřem Pallou Stanislavem. Jako druhá partie skončila nešťastně sedmá šachovnice, kdy našemu hráči (Tomášovi Ondrejovi) zazvonil telefon a prohrál. Bohužel, zrovna Tomáš měl velké šance na uhrání bodu, protože jako jeden z mála byl papírově silnější, jak jeho soupeř.

Zápas se tedy začal dohrávat od zadních šachovnic. Jako další dohrál Michal Trhal na šesté šachovnici a připsal první bod na naše konto. Zápas se stal na chvíli vyrovnaný. 1,5-1,5.

Nedlouho po Michalovi jsem dohrála já (Kristýna Sabolová). Po pracném získání vcelku stabilní a aktivní pozice se mi během dvou nepřesných tahů vše rozpadlo. S mojí prohrou se soupeř dostal do vedení 2,5-1,5.

Když jsem dohrála, opustila jsem hrací prostory a tak nevím, jak přesně zápas pokračoval dál. Jednotlivé šachovnice ale dopadly následovně. Na první šachovnici se Lubošovi Ptáčkovi nepovedlo udržet Tomáše Pokorného. Oproti tomu Markovi Koskovi na druhé šachovnici se povedlo prosadit a úspěšně porazil svého soupeře a připsal nám druhou a poslední výhru tohoto zápasu. Na páté šachovnici prohrál Radim Podgorný se silnějším soupeřem a na třetí šachovnici udržel remízu Dušan Lipavský také se silnějším soupeřem.

 

Ve druhém utkání jsme připsali tři body (2 výhry a 2 remízy). Zápas tedy skončil 3:5. Jednalo se již o vyrovnanější souboj než jak se Zaječicemi, ale stále se nám nepodařilo dosáhnout na výhru. 

Přidat komentář


Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen

  • Komentáře

    Důležitá informace! Pro možnost psaní komentářů je nutná registrace!

  • Rozlos 2.ligy D 2014/15

    Rozlosování druhé ligy do nadcházející sezóny 2014/15: KoloDatumDružstvoVýsledek 1. 02.11.2014 ŠK 1921...

  • Výsledky sezóny 2013/14

    A družstvo skončilo na 6.místě ve 2.lize D. Zachráněno bylo již řadu kol před koncem. Podrobné...