Poslední komentáře

Kdo je připojen

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

Hledání

Přihlášení

Statistika

MČR družstev v Liberci

O uplynulém víkendu se do Liberce sjela špička českého šachu doplněná třemi družstvy z Brna. V sobotu a v neděli se zde totiž konalo Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev v rapid a v bleskovém šachu. I když se nejedná o klasický šach, kde partie může trvat i několik hodin, jde o soutěže velice prestižní a právě vzhledem ke kratšímu tempu hry i velice atraktivní a mezi šachisty i velice oblíbené.

 

DAN ZEMAN VÍTĚZÍ V HLINSKU

Talentovaný šachista a také nejúspěšnější mladý reprezentant ŠK Vysoké Mýto Daniel Zeman v sobotu 6. dubna vyhrál čtvrtý kvalifikační turnaj v kategorii chlapců a dívek do 12 let a tudíž se úspěšně kvalifikoval do finále.

KP družstev v blesku se blíží

Vysoké Mýto - Sportcentrum, 1.5. od 10.30. To je místo a čas konání letošního krajského přeboru družstev v bleskovém šachu. AKTUALIZOVÁNO!

MČR v bleskovém šachu

V sobotu 15.12. proběhl v Parze na ČVUT další ročník MČR v bleskovém šachu. V kategorii mládeže si skvěle vedl Tadeáš Baláček, hráč Joly Lysá nad Labem, který letos za nás hostuje ve 2.lize.

Pardubice - soutěž družstev

Soupisky na letošní turnaj družstev v Pardubicích se nerodily lehce, na poslední chvíli jsme museli udělat drobnou změnu, ale nakonec jsme se rozdělili na dvě téměř vyrovnané party.

Start družstev v Pardubicích

Tak jsme se opět dočkali! Skoro tři měsíce po skončení soutěží družstev si opět zahrajeme "vážné" partie. Letos si z našeho oddílu zahraje rekordních 11 hráčů a to ještě Kristýna Sabolová bude hrát souběžné ME juniorských družstev.

Partie ze Znojma

Následující partii jsem s Honzou sehrál v pátém kole a protože jsme oba byli do té doby 100%, byla to rozhodující partie celého turnaje. Já pak ještě v následujícím kole porazil GM Veličku, Honza Bernášek naopak prohrál v posledním kole s Honzou Uhmanem starším.

Zprávičky

  • Komentáře

    Důležitá informace! Pro možnost psaní komentářů je nutná registrace!…

  • Rozlos 2.ligy D 2014/15

    Rozlosování druhé ligy do nadcházející sezóny 2014/15: KoloDatumDružstvoVýsledek 1. 02.11.…

  • Výsledky sezóny 2013/14

    A družstvo skončilo na 6.místě ve 2.lize D. Zachráněno bylo již řadu kol před koncem. Podrobné výsl…

Malé potrénovaní